Курс «Фундаментальний.Підвищення кваліфікації»

Рівень - профі


5 днів
Старт

Курс «Фундаментальний.Підвищення кваліфікації»

Призначений для того, щоб перукаря повернути до початку основи форми і дизайну.

Відомо, що без проекту не можливо збудувати міцний, надійний будинок. Знання того, як закласти фундамент, поставити стіну і накрити дах, дають можливість створити споруду, яка буде надійно стояти.

Елементи і прийоми в створені дизайну форми необхідні для того, щоб при створені дизайну зберігати спокій. Це важливий фактор, тому що де присутній спокій, там відсутній хаос. А де присутній хаос, там живе збентеження і стрес.

Аби створити форму стабільну, чітку і функціональну,треба знати що, як і коли застосовувати.

Дизайн форми створюється через лінію, градацію та шари.

Лінія в дизайні показує нам графічність і форму, яка може нагадувати геометричні лінії такі, як квадрат, коло або трикутник.

Градація створюється саме в зовнішній частині дизайну, і служить стіною і основою для цілої форми. Градація відповідає за силует, який може нам нагадувати геометрію трикутника, квадрата чи кола.

Шари відповідають за трансформацію і пластичність форми, за її текстуру і легкість. Шари можуть бути як і рухомими, які створюються вертикальними проділами, так і статичними, які створюються через горизонталь.

Знаючи фундамент, можна приступати до комбінованих дизайнів.

Комбінований дизайн – це поєднання основних форм. З’єднуючи між собою трикутник і коло, квадрат і коло або квадрат і трикутник, ми отримаємо іншу геометрію, інший дизайн, і зможемо сміливо його адаптувати до клієнта. Таким чином форма набуває свого унікального дизайну.

Формат курсу:

 • Тривалість курсу: 5 днів, 7 годин на день.
 • Лекція тренера + демонстрація + практичне відпрацювання.
 • 42 години: теорія та практика.
 • 10 практичних відпрацювань (на манекені)

Тренер – Щербач Олег.

Програма курсу:

День 1. Основи побудови дизайну. Лекція + демонстрація.

День 2. Техніка лінія в квадратній, трикутній, круглій геометрії.

День 3. Техніка градація в квадратній, трикутній, круглій геометрії.

День 4. Техніка слої в квадратній, трикутній, круглій геометрії.

День 5.  Комбіновані дизайни в поєднанні трьох техніх та трьох геометрій.

Ціна: 8.000.

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*