КОЛОРИСТИКА. ІНТЕНСИВ.


6 днів/ 10 днів.
Старт

КОЛОРИСТИКА. ІНТЕНСИВ.

СТРАТЕГІЯ КОЛОРИСТИКИ.PRO

Ці два курси розкриють вам глибокий світ колористики . Колористика це окрема наука в перукарстві яку необхідно детально вивчати . Ми проронуємо вам глибокі знання , які додадуть вам впевненості в роботі , і ви будете очікувати прогнозований результат фарбування . Цей курс повинні пройти усі перукарі .

Обери свій курс та виграй подорож до Туреччини та Грузії у травні 2022р.

Акція актуальна до 1 . 04 .2022 .

Тривалість : 6 днів/ 10 днів.
Включає в себе теорію колористики та колориметрії та відпрацювання на 5/9 моделях( 1 модель /день).
Ціна : 6 днів 14.500 грн.
10 днів 22.000 грн.

Програма курсу :
1. Колористичне коло
Пігменти , базові кольори.
2. Структура волосини.
Натуральні пігменти .
3.Алгоритми фарбування.
Аміак , замінник аміаку , окислення , формування кольору….
4.Правила окисників та їх підбір.
Відсотковість , час витримки , вплив на волосину та пігмент , вплив на колір.
5. Групи барвників.
Аміачні , синтетичні , натуральні , прямі .
6. Фарб- карта – незамінний помічник.
Цифровий код барвника , з чого створений колір : натуральний ряд , фешн- ряд , екстра – ряд , спец- ряд.
7.Міксування пігментів.
Первинних , вторинних , третинних .
8. Фарбування сивини.
В натуральні , в яскраві , в темні , в світлі .
9. Первинне фарбування , тон- в-тон, розтяжки кольору.
10. Обезбарвлення .
Вплив на структуру , вплив на пігмент , пост- обробка , салонний сервіс .
11. Тонування .
Барвниками : аміачними , без – аміачними , кислими , прямими.
12. Підготовка волосся до фарбування .
Сервіс при фарбуванні .
13. Створення індивідуальної формули.
Нейтральні , теплі , холодні .
14. Зміна кольору з фарбованого волосся ;
На тон світліше , на три тони світліше , на 7-9 тонів світліше.
15. Техніки фарбування .
Мілірування , вуальний метод , безшовний метод , аєйертач , балаяж , контурінг .

 

Сертифікат про проходження курсу .
М. Львів.
К. Левицького 5.
063 67 36 420

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*