ЧОМУ ТЕРАПІЯ?

Pafos Academy

Волосся піддається постійним атакам від повсякденного життя, викликаючи пошкодження і виснаження білків, мінералів і вологи.

Ексклюзивні лікувальні формули L’ANZA відновлюють у волоссі оптимальне співвідношення білків, мінералів і вологи.

Причини пошкодження волосся:

ЖОРСТКІ ХІМІКАТИ: неякісні фарби, знебарвлюючі засоби, завивки, релаксатори, випрямлення

ЕКОЛОГІЧНІ АГРЕСОРИ: забруднення, озон, вітер

УФ / ІНФРАЧЕРВОНІ ПРОМЕНІ: сонце, інструменти для стайлінгу

МЕХАНІЧНИЙ СТРЕС: розчісування, брашінг, сушіння рушником

НАДМІРНА ТЕПЛОВА / ТЕРМІЧНА ТРАВМА: праски, щипці для завивки, фени

ПОШКОДЖЕНЕ ВОЛОССЯ:

 • Відсутність блиску і об’єму
 • Відчувається сухим і грубим
 • Ламкість та заплутаність волосся
 • Некероване та важко укладається
 • Колір волосся виглядає тьмяним, нерівномірним і швидко зникає

ЗДОРОВЕ ВОЛОССЯ:

 • Блиск та наповненість волосся
 • Шовковисте і гладке
 • Міцне та еластичне волосся
 • Кероване, легко укладається і тримає завиток
 • Колір волосся рівний, живий і триває довше

СИЛА ТЕРАПІЇ

L’ANZA – єдиний професійний бренд з догляду за волоссям з технологічно просунутими формулами, які лікують пошкодження волосся. Використання власної Системи Кератинової Терапії (СКТ), Nano Science 102 та інших передових технологій. Продукти L’ANZA виходять за рамки просто «відновлення» волосся, L’ANZA ефективно виліковує волосся. Терапія повертає волосся до відновленого стану, роблячи його здоровим, блискучим і яскравим знову.

ДО                    

ПІСЛЯ

Внутрішнє лікування волосся розглядається з мікроскопії поляризованого світла

СКЛАД ВОЛОССЯ

Людське волосся складається з шести ключових компонентів, які забезпечують загальну структуру та здоров’я.

80-90% ПРОТЕЇН

Кератинований білок створює міцність і стійкість у волосині

10-15% ВОЛОГІСТЬ

Натуральна вологість пом’якшує волосся й додає гнучкості

3-6% ЛІПІДНІ ОЛІЇ

Ліпіди зберігають м’якість і еластичність волосся

1% ПІГМЕНТ

Природні пігменти меланіну в волоссі додають колір

.05-.5% МІНЕРАЛИ

Мінерали є укріплюючими елементами у волоссі

.1-.5% ВУГЛЕВОДИ

Вуглеводи служать в якості міжклітинного цементу в волоссі, який зв’язує пасмо волосся разом

Коли волосся пошкоджується, кутикула піднімається, оголюючи кортекс. Волос втрачає більшу частину свого життєво важливого кератинового білка, а також інші важливі поживні речовини. Цілющі формули L’ANZA поповнюють ці поживні речовини, ущільнюють кутикулу, потім фіксують їх для захисту волосся.

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*