3 коментарі
 • Марія Гайдук

  Олег , я Вам безмежно вдячна за ці 4 дні. Ви неймовірно класний викладач , у Вас бомбезна позитивна енергетика яка притягує до себе ))) я дякую Вам за не просто нові знання , а за новий погляд на стрижки , нове уявлення . Дякую за велику кількість порад ,за Ваше терпіння до мене як своєї учениці !!! Я отримала великий заряд енергії на нові звершення . Дякую за Вашу віру в мене як у перукаря . Дякую за пораду про розвиток інстаграму в нове русло, про пораду щоб стати викладачем у новому напрямку ! Я Вас почула і я вже думаю над тим щоб це реалізувати )))) Pafos academy це не просто навчання або підвищення кваліфікації перукарів , це новий погляд на перукарську справу. Я для себе відкрила дуже багато чого нового і класного , і я вже з нетерпінням хочу перестригти своїх клієнтів так як це має бути і зробити їх індивідуальними і класними ))) моє навчання в Pafos academy для мене ще не закінчилось , і я дуже рада що я потрапила саме до Вас )) Величезне спасибі за неймовірно класну стрижку , я дуже задоволена !! Скажу чесно і відверто , в той момент коли Ви мене стригли я відчула цей посил позитивної енергії в мій бік , я відчула те що ви не просто стрижете , а вкладаєте душу в стрижку , ви вкладаєте всього себе роботі та вкладаєте багато сил в своїх учнів і це дуже афігенно !!! Я однозначно буде рекомендувати Pafos academy , Ви неймовірні ))))) Дякую Дякую Дякую 🤗

 • Софія Оліярник

  Привіт Олег.. хотіла поділитись з тобою, що фарбую 100% сивину за твоїм рецептом, і результат просто клас😍..
  Я була вже задоволена курсом в незалежності від того чи змогла б застосовувати ці твої знання в подальшому чи ні… Але тепер коли бачу результат хочеться ще раз дуже подякувати тобі, за всі секрети ..
  Просто якось аж винним почуваєшся, ти роки і кучу нервів потратив щоб створити цю стратегію, а я тут якихось два роки з гаком працюю і вже маю все готове.. тому дякую 🤓

 • Лудин Ірина

  Привіт! Хотіла подякувати за навчання і твоє терпіння ). Мені дуже сподобалось, як завжди багато не просто корисної, а необхідної інформації.
  Я вже спробувала стригти, мені сподобався результат (ще працювати і працювати, але величезний прогрес я бачу☺️, бо стрижку до теж я стригла, але то відростало з короткої і просто низ підрівнювала)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов*язкові поля позначені *


  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*