Курс для перукарів
стилістів по жіночих та чоловічих стрижках

Навчіться створювати постійний потік клієнтів на послуги з допомогою відпрацьованих практичних знань в будові жіночих та чоловічих стрижок під нашим детальним керівництвом

Готові до нових продуктивних знань…?

Результат навчання гарантує покращити якість ваших стрижок . Також ви навчитесь професійній упаковці своїх робіт , та масовому залученні нових клієнтів до себе на послуги.

Постійне питання від студентів: “А можна навчатися дистанційно, онлайн?”

Це був найпопулярніше питання з навчання. Тому ми вирішили створити онлайн курс.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов*язкові поля позначені *


ВСТИГНІТЬ ЗАПИСАТИСЯ ПЕРШИМИ, ПОКИ ЦЕ НЕ ЗРОБИВ ХТОСЬ ІНШИЙ

Дізнайтеся першими як робити кращі стрижки в вашому місті і станете майстром, з розписаним на тижні вперед графіком

Взяти участь

Для практикуючих перукарів з досвідом

Для себе ви відкриєте нові, актуальні знання, які допоможуть вам ще більше розкрити свій творчий потенціал та як результат ви зможете сміливо піднімати ціни на свої послуги - адже ви та ваші роботи стануть ще більш професійнішими.

Марафон чоловічих стрижок

5 уроків 5 форм
Техніка тушовка
Велюровий перехід
Принципи роботи з машинкою
Зведені зони
Незведені зони
Форма "Квадратура"
Слої : квадратні + трикутні
Текстура
Важливість проділів
Фейд
Британська класика
Гранж
Кроп
Коридори на кучерявій структурі
Лінія об'єму на прямій структурі

Марафон жіночих стрижок

5 уроків 5 форм
Робота з позицією тіла
Важливість відтяжки пасма
Кут зрізу пасма
Нахил голови клієнта
Техніка : лінія
Градація
Слої
Текстура
Дисконекція в класиці
Пропорція
Баланс
Форма
Геометрія

Чому важливо навчатися?

Станете розуміти причини виникнення проблем зі стрижками.

Будете розвивати професійний кругозір і гнучкість.

Імплементуєте першим за конкурентів нові знання і збільшите базу клієнтів.

Особливості нашого он-лайн навчання

Ви отримаєте досвід та практику від координаторів - тренерів
Можливість переглядати та відпрацьовувати стрижки у зручний для вас час
Доступ до закритих кімнат для участі у вебінарах
Доступ в закритий клуб телеграм каналу
Підтримка тренерів 24/7
Знижки на усі навчальні програми та івенти від академії -10%

Більше як 20 років практичного досвіду в жіночих та чоловічих стрижках

пакети навчання

Курс
чоловічих стрижок

Навчання без підтримки викладачів.

- Повний теоретичний блок з чоловічих стрижок;
- 6 відео демонстрацій стрижок на моделях з поясненнями;
- Зошит для навчання.

1500 грн.599 грн.
Курс
жіночих стрижок

Навчання без підтримки викладачів.

- Повний теоретичний блок з чоловічих стрижок;
- 6 відео демонстрацій стрижок на моделях з поясненнями;
- Зошит для навчання.

1650 грн.599 грн.

Що кажуть учні, які пройшли наше навчання

МИ ДБАЄМО ПРО НАШИХ СТУДЕНТІВ

МИ ГАРАНТУЄМО ВАМ 100% ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Якщо ви не навчитися чомусь новому на курсі ми повернемо вам всю суму за навчання

Щербач Олег — тренер факультету колористики та стрижок.

Викладач, митець та співзасновник школи Pafos Academy.

Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення. Курс по стрижках у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення нових форм та дає знання в технологічних процесах стрижки . В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати стрижки різної складності, адже вони буде впевнені в своїх діях.

Саме цей курс розкриває систему роботи з формою , пропорцією та силуетом і допоможе в створенні правильних стрижок для ваших клієнтів.

ОСЬ ДО ЧОГО ПРОВОДЯТЬ НАВЧАННЯ У НАС

Тут ви бачите результати навчання наших учнів. Ось чого вони домоглися завдяки нашим правильно підібраним, покроковим алгоритмом стрижки.

ЧОМУ ЗБІЛЬШЕННЯ КЛІЄНТСЬКОЇ БАЗИ НЕМИНУЧЕ?

Кожен елемент, кожна частина курсу опрацьовані і структуровані таким чином що гарантовано, навіть при мінімальних зусиллях, прокачають ваше розуміння будови стрижок

МИ ВЖЕ навчили більше 100 МАЙСТРІВ

РОБОТИ УЧНІВ ДО / ПІСЛЯ

Original Image
Modified Image
Original Image
Modified Image

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*