вітаю, мене звати Щербач Олег

В професії я 20 років. Стати перукарем було мрією  мого дитинства . За цей час я розвивався і вважаю що успіх в перукарському мистецтві залежить від твого бажання вчитися.

Записатися на курс

Для практикуючих перукарів з досвідом

Для себе ви відкриєте нові, актуальні знання, які допоможуть вам ще більше розкрити свій творчий потенціал та як результат ви зможете сміливо піднімати ціни на свої послуги - адже ви та ваші роботи стануть ще більш професійнішими.

Більше як 20 років практичного досвіду в жіночих та чоловічих стрижках

Особливості нашого он-лайн навчання

Ви отримаєте досвід та практику від координаторів - тренерів
Можливість переглядати та відпрацьовувати стрижки у зручний для вас час
Доступ до закритих кімнат для участі у вебінарах
Доступ в закритий клуб телеграм каналу
Підтримка тренерів 24/7
Знижки на усі навчальні програми та івенти від академії -10%

пакети навчання

Фундаментальний курс містить в собі базові знання про побудову жіночих форм.

Курс навчить початківців створювати стрижки різної складності , а майстрів з досвідом навчить свідомо підходити до побудови форм.

Навчання проходить онлайн. Учень має змогу відпрацьовувати усі стрижки на манекені.

Курс Фундаментальний

7000 грн.

Щербач Олег — тренер факультету колористики та стрижок.

Викладач, митець та співзасновник школи Pafos Academy.

Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення. Курс по стрижках у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення нових форм та дає знання в технологічних процесах стрижки . В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати стрижки різної складності, адже вони буде впевнені в своїх діях.

Саме цей курс розкриває систему роботи з формою , пропорцією та силуетом і допоможе в створенні правильних стрижок для ваших клієнтів.

МИ ДБАЄМО ПРО НАШИХ СТУДЕНТІВ

МИ ГАРАНТУЄМО ВАМ 100% ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Якщо ви не навчитися чомусь новому на курсі ми повернемо вам всю суму за навчання

ЧОМУ ЗБІЛЬШЕННЯ КЛІЄНТСЬКОЇ БАЗИ НЕМИНУЧЕ?

Кожен елемент, кожна частина курсу опрацьовані і структуровані таким чином що гарантовано, навіть при мінімальних зусиллях, прокачають ваше розуміння будови стрижок

ОСЬ ДО ЧОГО ПРОВОДЯТЬ НАВЧАННЯ У НАС

Тут ви бачите результати навчання наших учнів. Ось чого вони домоглися завдяки нашим правильно підібраним, покроковим алгоритмом стрижки.

МИ ВЖЕ навчили більше 100 МАЙСТРІВ

1 коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов*язкові поля позначені *


  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*