КРАСА – ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Pafos Academy

ЛІКУЄМО ВОЛОССЯ ТА ДБАЄМО ПРО ЗЕМЛЮ ЗДОРОВ’Я І ЗАХИСТ ЗЕМЛІ

Догляд за волоссям L’ANZA Healing вважає, що догляд за волоссям полягає не тільки в тому, щоб зберегти волосся красивим і здоровим, а й зберегти Землю красивою і здоровою. Щоб зберегти наші зелені зобов’язання, L’ANZA гарантує, що всі наші продукти та дії підтримують здорову і стійку Землю.

ПРИРОДНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Формули L’ANZA містять велику кількість натуральних інгредієнтів з усіх регіонів світу. L’ANZA продовжуватиме зусилля з розробки стабільних продуктів з рослинними інгредієнтами.

ОРГАНІЧНІ РОСЛИНИ

Продукти L’ANZA містять органічні, дикорослі рослини без ГМО. Їх органічно вирощують у природних, стійких лісах та джунглях по всьому світу. З меншою кількістю використовуваних пестицидів, гербіцидів і хімічних добрив наша планета буде менш токсичною і кращою для людства і навколишнього середовища.

ОРГАНІЧНІ ЕФІРНІ ОЛІЇ

L’ANZA використовує органічні ефірні олії в ароматах для підтримки органічного сільського господарства, органічних фермерів і їх сталого розвитку.

ЕКОЛОГІЧНА УПАКОВКА

L’ANZA прагне знизити вплив на навколишнє середовище завдяки стійкій упаковці, яка піддається повторній переробці, є багаторазовою, підлягає повторному використанню, компостується та біологічно розкладається.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТРОПІЧНИХ ЛІСІВ

L’ANZA допомагає зберегти дорогоцінні тропічні ліси і екосистеми нашої планети, купуючи в цих регіонах рослинні продукти. Ця дія допомагає зберегти і захистити від знищення тропічні ліси, заохочуючи розвиток сільського господарства та посадки. Рослини, що використовуються в продуктах L’ANZA, збираються місцевими жителями, які виконують функції стюардів для захисту лісів та їх відновлюваних ресурсів. L’ANZA не підтримує вирубування лісів, а виступає за сталий зв’язок з природою.

ПРАКТИКИ СТАБІЛЬНИХ КОМПАНІЙ

L’ANZA надихає працівників, клієнтів та наших постачальників на переробку, збереження та прийняття зелених стратегій на робочому місці та за її межами.

ПІДТРИМКА ЗБІДНІЛИХ СЕЛИЩ ТА ГРОМАД

L’ANZA підтримує бідні села і громади, купуючи у них різноманітні інгредієнти, забезпечуючи тим самим джерело доходу для людей. Основною метою є поліпшення життєдіяльності сільських сімей шляхом розширення продуктивності сільського господарства, зайнятості в сільській місцевості та розширення можливостей.

ЕКОЛОГІЧНО ДРУЖНІ ВИРОБНИЧІ МЕТОДИ

Сувора екологічна політика впроваджується на всіх виробничих потужностях L’ANZA в усьому світі, і екологічна відплата є надзвичайною. Сонячна та вітроенергетика використовуються у виробничих підприємствах, що виробляють продукти L’ANZA. Програми зменшення забруднення, економії енергії та переробки є стандартними робочими процедурами.

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ – ПОЖЕРТВИ ТА ДОБРОЧИННІСТЬ

Мислення в «зеленому» напрямку – це не тільки навколишнє середовище, а й соціальна відповідальність. Захищаючи навколишнє середовище, L’ANZA також бере участь у багатьох благодійних організаціях, надаючи пожертви до Фонду досліджень раку молочної залози та інших благодійних організацій по всьому світу.

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ТВАРИНАМ – НІЯКИХ ТЕСТУВАНЬ НА ТВАРИНАХ

L’ANZA вільна від жорстокості і не тестує продукти на тваринах. Ніякі випробування на тваринах не використовуються на будь-якій фазі розробки продукції нашою компанією та лабораторіями. Дуже важливо, щоб наші продукти жодним чином не завдали шкоди тваринам. L’ANZA Healing Haircare пишається тим, що занесена до списку Компаній з догляду за тваринами PETA.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІ ІНГРЕДІЄНТИ

L’ANZA не використовує будь-які інгредієнти, які є канцерогенними або шкідливими для планети Земля та її людей. Продукти L’ANZA безпечні для людей і для планети Земля. Всі інгредієнти були ретельно перевірені та схвалені урядовими установами світу, екологічними організаціями та глобальними науковими спільнотами.

ФОРМУЛИ ЧИСТОГО ПОВІТРЯ

Продукти L’ANZA екологічно чисті та екологічно сумісні. Ми дотримуємося суворих стандартів чистого повітря, що вимагаються глобальними екологічними регуляторними організаціями.

ЗМЕНШЕННЯ ПАЛИВНИХ ГАЗІВ, ВИКИДІВ І ФОСІЛЬНИХ ПАЛИВ

L’ANZA використовує електричні та гібридні автомобілі, коли це можливо. Ми також прагнемо придбати матеріали у місцевих постачальників, щоб допомогти зменшити споживання палива / викиди вуглецю.

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*