Про L’ANZA

Pafos Academy

Дбаючи про колір, L’ANZA є піонером передових технологій, які продовжують революцію у професійній індустрії краси. Кожна формула синергічно змішана, ідеально збалансована з натуральними екстрактами дикорослих рослин і потужними інгредієнтами для лікування, ущільнення і захисту волосся. L’ANZA є єдиною лікувальну продукцію, що клінічно випробувана і сертифікована незалежними лабораторіями за неперевершену ефективність*. Ми заслужили репутацію за створення виняткових продуктів, отримавши широке визнання в професійній галузі (BehindtheChair, Modern Salon, Beauty Launchpad) і визнання від споживчих гігантів (Allure, Good Housekeeping, PopSugar).

L’ANZA використовує найсучаснішу трихологічну технологію для приведення волосся в найздоровіший стан. Власні винаходи, такі як Nano Science 102, дозволяють нутрицевтичним речовинам проникати глибоко у внутрішній кортекс волосся для чудових цілющих переваг. Система Кератинової Терапії (СКТ) загоює пошкоджені ділянки волосся, наповнюючи життєво важливим кератиновим білком. СКТ використовує кератин наступного покоління – найякісніший та найпотужніший кератин, який сертифікований на графіку Western Blot. Чудові інгредієнти в поєднанні з новаторськими технологіями Nology створюють неперевершену продуктивність.

ЧОМУ L’ANZA?

 • Єдині продукти для догляду, які лікують волосс
 • Шампуні без сульфатів
 • Шампуні без хлориду натрію
 • Формули без глютену
 • Формули без парабену
 • УФ-захист повного спектру
 • Високотемпературний термозахист
 • Без жорстокості, без тестування на тваринах і схвалено PETA
 • Продукція, що отримала нагороди
 • Ексклюзивний кератину протеїн наступного покоління
 • Дикорослі та органічні рослинні екстракти
 • Ексклюзивна Система Кератинової Терапії (СКТ)
 • Чудові аромати з органічними ефірними оліями
 • Власна Nano Science 102 поставка
 • Продукти та зусилля, які сприяють розвитку здорової та стабільної Землі
 • Кращі формули з лона природи і науки
 • Упаковка виготовлена з перероблених матеріалів
 • Упаковка може бути перероблена повторно
 • Формули для захисту кольору
 • Формули чистого повітря
 • Клінічно випробувані формули
 • Найбільш якісні, безпечні та схвалені FDA інгредієнти (Управління їжі та ліків, США)
 • Додатково концентровані, багаті шампуні з натуральною корою дерева Гуго
 • Ультра-потужні кондиціонери
 • Без канцерогенів

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*