ШАМПУНІ БЕЗ СУЛЬФАТІВ ТА ХЛОРИДУ НАТРІЮ

Pafos Academy

Всі шампуні містять поверхнево-активні речовини, які забезпечують очищувальну дію і пінисті властивості. “Поверхнево-активна речовина” є абревіатурою для “поверхнево-активних агентів”, оскільки вони допомагають розірвати поверхневий натяг води, дозволяючи їй краще видаляти олії та бруд з волосся. Поверхнево-активні речовини поділяють на два типи: з сульфатами і без сульфатів.

ПАР З СУЛЬФАТАМИ

На початку 20-го століття сульфатні поверхнево-активні речовини з’явилися як нові типи миючих засобів. Лауриловий спирт, виділений з кокосового жиру і олію з ядра пальми використовували для отримання першої сульфатної поверхнево-активної речовини: натрію лаурилсульфат. Сульфатні ПАР широко використовуються в шампунях, оскільки вони є сильними миючими засобами і добре піняться.

ПАР БЕЗ СУЛЬФАТІВ

Існують також поверхнево-активні речовини, які не містять сульфатів, але настільки ж ефективні при м’якому очищенні волосся. Ці суміші без сульфату є більш м’якими і доведено, що вони продовжують тривалість кольору волосся. Технологія L’ANZA дозволила нам розробити суміші ПАР без сульфатів, які забезпечують багату піну в наших шампунях без сульфатів.

ПРИРОДНА ПАР | ПОЛІНЕЗІЙСЬКА КОРА ГУГО

Кора Гуго використовувалася корінними полінезійцями протягом століть як природна поверхнево-активна речовина для м’якого освіження та очищення волосся. Екстракт кори дає велику кількість піни, яка знімає забруднення без видалення життєво важливих олій або живильних речовин з волосся. Щоб забезпечити ніжне очищення та рясну піну, L’ANZA використовує кору Гуго у всіх шампунях для лікування волосся.

ШАМПУНІ БЕЗ ХЛОРИДУ НАТРІЮ

Хлорид натрію, також відомий як сіль, вже давно використовується в шампунях як загусник. Однак, багато систем для випрямлення волосся рекомендують своїм клієнтам не використовувати шампуні, які містять хлорид натрію, оскільки він може заважати хімічним речовинам, які розгладжують волосся. З цієї причини L’ANZA розробила просунуті лікувальні шампуні без хлориду натрію. Наші шампуні безпечні та ефективні для використання з усіма системами розгладження/випрямлення волосся.

 

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*