СИСТЕМА КЕРАТИНОВОЇ ТЕРАПІЇ (СКТ)

Pafos Academy

Тіло людини складається з 60% води, таким чином, нам необхідно поповнювати воду в нашому тілі протягом дня. Те ж саме стосується і кератину. Людське волосся складається з 90% протеїну кератину, тому життєво важливо поповнювати кератин у волоссі для підтримки оптимального здоров’я. Волос втрачає кератин часом через агресивні шампуні, хімічні обробки, через вікові зміни. Система Кератинової Терапії L’ANZA поновлює силу волосся, вирівнює пористість і збільшує еластичність. Вона ефективно поповнює протеїн кератину у волоссі, щоб відновити його оптимальне здоров’я.

Кератин, що міститься в людському волоссі, складається з 19 амінокислот, які є важливими будівельними елементами для міцного, здорового волосся. Без них волосся стає слабким, тьмяним і млявим. Щоб правильно вилікувати волосся, L’ANZA замінює ці амінокислоти, щоб відновити баланс і силу. L’ANZA використовує гідролізовані амінокислоти кератину, які містять ті ж 19 амінокислот, що й у людському волоссі. Ці амінокислоти мають невелику молекулярну масу всього 150-350 мВт, що полегшує проникнення глибоко в волокно волосся.

СИСТЕМА КЕРАТИНОВОЇ ТЕРАПІЇ МІСТИТЬ ПОТУЖНІ ДОЗИ:

• Кератиновий протеїн наступного покоління • Олія з насіння квітів Пінника лугового • Зволожуючі ПКК (піролідон-карбонові кислоти)

ПРОТЕЇН КЕРАТИНУ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

Не всі створені кератини – однакові! У всіх продуктах L’ANZA використовує кератин тільки найвищої якості та найбільш потужний. Кератин нового покоління має більш високу спорідненість до власного кератину у волоссі, тому він краще з’єднується з волоссям для зміцнення. Це також означає, що він менш схильний до деградації в порівнянні зі стандартним кератином, який зазвичай використовують в інших брендах для догляду за волоссям. L’ANZA є єдиною компанією з догляду за волоссям, яка використовує вдосконалений процес гідролізації для постачання більшої кількості активних компонентів кератину. Кератин наступного покоління дає максимально можливу кількість чистого кератину, який можна перевірити на графіку Western Blot. Справді, кератин нового покоління є основною причиною того, чому продукти L’ANZA мають неперевершену ефективність.

Western Blot – широко використовуваний аналітичний тест, який використовується в молекулярній біології для точного визначення специфічних білків у зразку екстракту.

ЗВОЛОЖУЮЧІ ПКК

Продукти L’ANZA містять ексклюзивну суміш збагачених мінералами ПКК (піролідон-карбонові кислоти). Ці передові інгредієнти не тільки покращують структурну цілісність, але й допомагають підтримувати вологу і поповнюють необхідні мінерали, втрачені під час хімічної обробки. Всі ПКК є надзвичайними зволожувачами, які підсилюють здатність Системи Кератинової Терапії залучати і підтримувати вологу всередині волосся і значно підвищувати еластичність.

 • Натрієва ПКК: Гігроскопічний інгредієнт, який притягує вологу з повітря. Це більш сильний зволожуючий агент, ніж традиційні інгредієнти на основі гліцерину.
 • Магнієва ПКК: Інтенсивний зволожуючий агент, який бореться зі стресом, реабілітуючи волокно волосся.
 • Цинкова ПКК: Допомагає відновити лікувальну активність, зміцнюючи кортикальну стінку при введенні вологи.
 • Марганцева ПКК: Зміцнює і зволожує волосся.

ОЛІЯ З НАСІННЯ КВІТІВ ПІННИКА ЛУГОВОГО

Олія насіння квітів Пінника лугового додає блиску і вологу волоссю – відновлюючи сухе, пошкоджене волосся більш ефективно, ніж будь-коли. Олія з насіння квітів Пінника лугового містить велику кількість ліпідів і пом’якшувальних засобів для повного зволоження волосся без обтяження.

  Записатись в салон

  Щербач Олег

  Щербач Олег — тренер факультету колористики.

  Відвідав відому іспанську школу C&C Academia Llongueras, академію L`Oreal, закінчив школу Style Academy Create In Riga, отримав диплом європейського рівня. 

  «Для мене в житті важливими є естетика, краса та емоції. Професія перукаря дає мені можливість реалізувати всі ці аспекти.

  Пройшовши довгий шлях в професії, я розумію, що в кожного перукаря настає час емоційного вигорання. Моя місія полягає в тому, щоб показати перукарям інший шлях та надихнути їх на нові звершення.

  Курс колористики у PAFOS-ACADEMY відкриває широкі можливості для створення кольору та дає знання в технологічних процесах колористики. В поєднанні все це дає можливість перукарям отримувати заплановані результати та не боятися виконувати фарбування різної складності, адже вони буде впевнений в своїх діях. Саме цей курс розкриє систему роботи з фарбниками та допоможе в створенні певної стратегії дій».

  Ніколаєв Вадим

  Ніколаєв Вадим — тренер факультету чоловічих стрижок.

  Стаж роботи 20 років. Офіційний стиліст першої у Рівному модної події “Fashion Time”.  Технолог компанії “Lakme” Іспанія. Власник студії краси.

  «Світ перенасичений інформацією, але як в ній знайти те, що дійсно потрібно? Опираючись на свій досвід, я знаю, як досягнути успіху в роботі. Чіткі алгоритми існують і я готовий ними поділитися. Інформація – найголовніший інструмент, а правильна інформація – змога бути на кілька кроків попереду конкурентів. Стратегія  від Pafos в повній мірі концентрує увагу на основних правилах, які дозволяють швидко,  безпечно та правильно створити шедевр.

  За свою багаторічну кар’єру я працював в різних салонах, з різними людьми і, побачив багато неякісної роботи і халатного відношення до роботи, до працівників, до клієнта. В мене був вибір стати таким самим або спробувати щось змінити, і я почав з себе: з якості роботи, обслуговування, відношення. Головне – це віра в себе і свої сили, а однодумців ти знайдеш завжди».

  Мельник Олександра

  Мельник Олександра — тренер факультету жіночих стрижок.

  Перукар-викладач в Стрийському Вищому Художньому училищі. Учасниця конкурсів та чемпіонатів з професійної майстерності серед перукарів. Учасниця відбіркового туру Чемпіонату Західної України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і візажу “Світ краси” 2011, та “Золотий Лев” 2012 в категорії “Весільна зачіска”. Учасниця конкурсу професійної майстерності серед викладачів-майстрів  навчальних закладів Львівської області.

  «Я знаю як це – бути початківцем. Я знаю, як важко повернутись в професію після декрету. І якщо серед моїх студентів будуть такі, я знаю як зробити так, щоб вони повірили в себе і досягли результату. Я працюю з учнями так, як хотіла б, щоб працювали колись зі мною».

  Шемець Галина

  Шемець Галина – тренер в б’юті сфері.

  Закінчила школу професійної майстерності перукарів DUDENKO KIEV  та отримала диплом з відзнакою. Закінчила школу Style Academy Create In Riga і пройшла курс по природних колоритах, отримала диплом з відзнакою європейського рівня. Пройшла курси по жіночих стрижках в ERTEQOOB ACADEMY. Закінчила курси барбера в школі VOYNOVA style. Пройшла величезну кількість тренінгів на базі школи TRAINING.ACADEMY. Серед них тренінги: професійного вигорання, робота з запереченнями, ведення діалогу, клієнтоорієнтація, ораторське мистецство, робота з конфліктами та стресостійкість, правила продажів, правильне ведення переговорів, складні переговори, командоутворення.  

  «Перукар — це художник, людина — це полотно, а кожне обличчя — це загадка, яку майстер щоразу повинен розгадувати, знаходячи єдність і гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. У PAFOS-ACADEMY ви отримаєте якісні та висококваліфіковані знання, які допоможуть стати успішним та впевненим в собі перукарем. Ви отримаєте не лише практичні навички перукаря, але й психологічні секрети в консультуванні та обслуговуванні клієнтів».

   Записатись на навчання

    Записатись на навчання

    Записатись до*

     Записатись на навчання

     Записатись на івент*